Дмитро Овсій

куратор юридичного напряму

Адвокат, засновник і керуючий партнер адвокатської фірми Goro Legal. Має понад 12 років досвіду роботи в юридичній сфері, останні 5 років на посаді керуючого партнера. Спеціалізується на корпоративному та договірному праві, земельних відносинах, захисті активів, операціях з інвестиціями та цінними паперами. Член Міжнародної асоціації юристів, заступник голови Української асоціації інтернет-бізнесу.

Член Української асоціації містобудування, керує низкою корпоративних інвестиційних фондів, що надають фінансові послуги.

Андрій Левін

куратор фінансового напряму

Фінансист, керівник компанії з управління активами «Валприм». Компанія надає послуги в галузі управління активами, консультування та повного супроводу при проведенні злиття та поглинання (M&A), структурування холдингових компаній. Здійснює прямі інвестиції, надає юридичне консультування, податкове та корпоративне планування.

«Валприм» бере участь у проєктах організації фінансування будівництва житлових комплексів «Комфорт Таун», Central Park і Tetris Hall, управляючи відповідними інвестиційними фондами, а також управляє корпоративними інвестиційними фондами «Глобал Тренд» і «СІАЙДЖІ».

Юрій Мартинюк

куратор містобудівного напряму

Політик, громадський діяч. Голова Асоціації західноукраїнських забудовників, заснованої в 2016 році, депутат Львівської міської ради, член постійної депутатської Комісії архітектури, містобудування та розвитку територій.

Співзасновник громадсько-політичного руху «Варта», член політичної партії «ВАРТА» (Всеукраїнський альянс регіональних і територіальних активістів). Співзасновник «Народної Самооборони» Львівщини.

Олексій Прокопенко

куратор фінансового напряму

Керівник Асоціації «Будівельна група «Буд Девелопмент», яка здійснює будівництво під брендом bUd Development. Наразі девелопер зводить в Києві житлові комплекси Oasis, Salut!, Symbol, Арсенал House, «Старт», «Зарічний» і «Славутич 2.0». Серед його знакових завершених ЖК в столиці – «Французький квартал 2», «Славутич», Time, Victory V, «Повітрофлотський квартал», «Наш Будинок».

Також є засновником і керівником юридичної компанії «Прокопенко та партнери», яка понад 20 років надає юридичні послуги на українському ринку. Компанія спеціалізується в галузі комерційного права, корпоративного управління та операцій, комплексно супроводжує бізнес-процеси, зокрема, в сфері операцій з нерухомістю.

Андрій Мельник

куратор юридичного напряму

Адвокат, член наглядової ради, заступник голови правління з правових питань будівельної компанії АТ «Позняки-жил-буд».

Компанія входить до структури інвестиційно-девелоперської компанії Taryan Group та бере участь в реалізації таких знакових столичних проєктів як Nver, Taryan Towers, Jack House, Tsarsky, Royal Tower тощо.

UA Developers - graphics

Про нас

Українська асоціація девелоперів заснована у 2023 році двома десятками найбільших девелоперських компаній, які представляють абсолютну більшість ринку житлового будівництва Києва та значну частину ринку нерухомості України.
Маючи за плечима сотні зведених будинків та мільйони квадратних метрів житла, лідери галузі об’єднали свій багаторічний досвід, професійну експертизу та інтелектуальний ресурс для спільного досягнення амбітної мети – відбудови країни та розвитку міст на основі найкращих світових практик.

Внесок членів асоціації у ринок житлового будівництва України

26%
частка ринку України, представлена членами асоціації
93%
частка ринку Києва, представлена членами асоціації
357+
проєктів
785+
будинків збудовано
919+
будинків у процесі будівництва
28+
міст України
9 690 814+
збудували квадратних метрів
8 174 995+
квадратних метрів будується
22
члени асоціації

UA Developers: Спільно будуємо краще майбутнє України

Українська асоціація девелоперів житлової та комерційної нерухомості UA Developers – це не просто об'єднання компаній. Це спільнота однодумців, які об'єднали свої зусилля, щоб творити нове обличчя України.

Заснована у 2023 році провідними девелоперами, що представляють більшість ринку, UA Developers ставить перед собою амбітні цілі:

  • Спільний розвиток галузі: Ми прагнемо створювати сприятливий клімат для розвитку девелопменту, впроваджувати кращі світові практики та інновації, сприяти інвестиціям та стимулювати зростання.
  • Відбудова України: UA Developers активно бере участь у повоєнній відбудові країни, фокусуючись на будівництві стійкого та екологічного житла, що відповідає потребам людей та сучасним стандартам.
  • Підвищення стандартів: Ми прагнемо дотримуватися найвищих стандартів якості будівництва, етики ведення бізнесу та корпоративної соціальної відповідальності.

Місія UA Developers

Стимулювати сталий розвиток житлового будівництва та ринку нерухомості в країні.
Що ми робимо?
Захищаємо інтереси девелоперів житлової нерухомості у сфері містобудування, оподаткування та юридичних аспектів ведення діяльності
Розробляємо та підтримуємо ініціативи, спрямовані на підвищення якості міського простору, житла та житлових умов
Надаємо юридичну та PR підтримку, організовуємо обмін досвідом та кращими практиками між учасниками та партнерами Асоціації
Промотуємо бренд країни як визнаного лідера у сфері розвитку житлової нерухомості, підвищуючи інвестиційну привабливість ринку. Допомагаємо компаніям виходити на міжнародні ринки та залучати інвестиції
Для цього ми:
Беремо участь у розробці проектів нормативних актів, які позитивно вплинуть на розвиток девелопменту в Україні;
Здійснюємо комунікацію з органами державної влади, місцевого самоврядування, експертами та учасниками ринку, міжнародними організаціями та інституціями, громадськістю;
Проводимо аналітичні дослідження галузі та суміжної тематики;
Ведемо адвокаційні та інформаційні кампанії.
Ми прагнемо створення повноцінного діалогу між державою, місцевим самоврядуванням та бізнесом, ефективного розвитку галузі за участю провідних гравців ринку, впровадження в Україні найкращих світових стандартів і норм, розвитку механізмів прозорого та ефективного будівництва, а також інвестування в нерухомість.
Асоціація не просуває корпоративні інтереси будь-кого зі своїх членів, але захищає національний бізнес та сприяє розвитку сфери девелопменту в Україні.
Запрошуємо до співпраці!

Правління Асоціації

Євген Фаворов
голова правління
Дмитро Овсій
куратор юридичного напряму
Андрій Левін
куратор фінансового напряму
Юрій Мартинюк
куратор містобудівного напряму
Олексій Прокопенко
куратор фінансового напряму
Андрій Мельник
куратор юридичного напряму

Команда

Євген Фаворов
голова правління
Ілона Кузіна
провідний юрист з нормопроектування
Гліб Шемовнєв
зв’язки з громадськістю
Єлізавета Сідорова
SMM-редактор

Члени асоціації

Приєднуйтесь до UA Developers, якщо ви

  • Вірите у потенціал українського девелопменту.
  • Прагнете до створення якісного та доступного житла.
  • Розділяєте цінності відповідального та етичного ведення бізнесу.
  • Хочете зробити свій внесок у відбудову України.
Приєднатися

Члени асоціації

Довгострокові цілі створення асоціації

Об'єднання провідних компаній українського ринку нерухомості для представництва спільних інтересів
Створення платформи для об'єднання зусиль, експертизи та ресурсів заради відбудови країни
Створення комфортного середовища та радикальне підвищення конкурентоспроможності українських міст